“2023’te kullanılmamış şubeler açacağız”

Merkezi Şişli’birlikte olan bedii cerrahi kliniği Dr. Soho Clinic’in kurucusu Melik Budak, kuruldukları günden itibaren yerel ve ecnebi hastaların ağır ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyerek “2023 yılında bile Ankara, Antalya, İzmir, Almanya ve Arnavutluk’ta büro ayırmak amacıyla çalışmalarımıza başladık. Yıpranmamış şubelerimizde müşterilerimize hizmet vermek için heyecanlanıyoruz” dedi.

15 yıllık benzeri deneyim ile sektöre giriş yaptıklarını nâkil Budak, “Kadromuzun bize verdiği cesaret ve yüzde 100 kamera memnuniyeti hedefiyle çıktığımız bu yolda aldığımız olumlu tepkiler bizi mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemlerde imdi müşteriye işlemek üzere yatırımlarımız bitmeme ediyor. 2023 yılında Ankara, Antalya, İzmir, Almanya ve Arnavutluk’ta bölüm yazmak üzere çalışmalarımıza başladık. Bakir şubelerimizde müşterilerimize hizmet atfetmek amacıyla heyecanlanıyoruz” diye niteleyerek konuştu.

“ARZ ÖNEMLİ DAVA YETİŞMİŞ PERSONEL EKSİKLİĞİDİR”

Sektördeki yer şişman sıkıntının erişmiş personel olduğunu dile getiren Budak “Bir Lahzada gelişigüzel sektörde olduğu kadar bizim sektörümüzün birlikte bildirme balaban sorunu yetişmiş personel sıkıntısıdır. Bu yüzden umum personelimizi geçmiş eğitiyor ve bu süreç tamamlandıktan sonra müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Böylece hem tendürüst arkadaşlarımıza eğitim veriyor hem dahi kalifiye hisse senedi sağlamış oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Şirket ortaklarından Burak Özgürol ise “Çağ anbean büyüdü, hele Avrupalı hastalar dahi Türkiye’yi tercih ediyor. Ancak dışındaki hastaneler birlikte Türkiye’da sağlık turizm alanında yatırımlar yapmaya başladı. 2023 ve sonrasında sektörün çokça elan çabuk büyüyeceğini öngörüyorum” dedi.

Benzeri özge ortak Aslıhan İlhan dahi “Güçlükle dışındaki bir haddinden fazla şifahane ve sağlık kuruluşu Türkiye’deki novhavdan faydalanarak ülkemize gelip eğitimler ahzetmek istiyor. Alelhusus saç ekimi alanında ve plastik beğenilen cerrahi, plastik uygulamaları alanında dar dışından çokça fazla eğitim talebi var. Türkiye bu noktada de her an nema kaydediyor” diyerek konuştu.

Share: